Sıkça Sorulan Sorular

Evet, her bir gelinimizle Maxra Govana Bridal kalite standartlarında, özenle ilgilenebilmek için randevu ile çalışıyoruz. Yaklaşık 50 dakika süren görüşmemiz boyunca dilerseniz showroom’umuzdaki koleksiyonumuzdan dilediğiniz tasarımları deneyebilir, tasarımcımızın tavsiyelerini alabilir ya da hayalinizdeki gelinliği bizimle paylaşabilirsiniz. Sizlere ayrılan bu özel süre boyunca hem sizin kendinizi rahat hissetmeniz hem de bizim hizmetimizin ve emeğimizin bölünmemesi son derece önemlidir.

Hayalinizdeki gibi bir gelin olabilmeniz için öncelikli olan sizin fikriniz ve tarzınızdır. Kalabalık randevularda bir çok farklı fikrin gelinlerimizin kafasını karıştırdığını bir çok defa deneyimledik. Bu nedenle sizi iyi tanıyan ve anlayan en çok 2-3 kişi ile gelmeniz en doğrusudur.

Ten rengi dikişsiz iç çamaşırı giymenizi öneririz, gelinliğin içine toparlayıcı korse giymeyi planlıyorsanız onu da getirebilirsiniz. Beğendiğiniz gelinliklerin fotoğrafları, tarzınızı belirlememizde bize yardımcı olacaktır.

En doğrusu gelinliğinizin siparişini minimum 3 ay önce vermenizdir. Özel dikim gelinliklerimizin teslim süresi 30 iş günüdür.

Elbette; yaratıcı çözümlerimiz ve ustalığımızla hayal ettiğiniz gelinliği giymenizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Özel dikimlerde 2 defa, hazır koleksiyon gelinliklerinde 1 defa provaya gelmenizi rica edeceğiz.

Çekmemenizi rica ediyoruz. Randevumuz sonrasında çektiğiniz fotoğraflar arasından seçim yapmaya çalışmanız yanıltıcı olabilmektedir. En doğrusu gelinliğinize üzerinizdeyken; ayna karşısında karar vermenizdir.

Gelinlerin hazırlık telaşıyla kilo almaları ya da kilo kaybetmeleri her zaman karşılaştığımız bir durumdur. Prova yapma sebeplerimizden biri de budur. Son ana dek bedeninizdeki küçük değişikliklere rahatça müdahale edebiliriz.

%100 emin olmadan sipariş vermeyin. Özel dikim gelinliklerde radikal model değişiklikleri yapmak çok güçtür.

Resmi tatillerde hizmetinizdeyiz. Dini bayramlarda çalışmıyoruz.

Pazartesi – Cumartesi 09:00-19:00
Pazar 12.00-17.00

Bu oldukça sık rastladığımız bir durumdur. Bizi bilgilendirmeniz durumunda gelinliğinizi yurtdışına rahatça götürebileceğiniz şekilde teslim ediyoruz.

Randevu Oluştur

Sosyal Medya